• Krówkireklamowe  Krówki
  reklamowe

  Posiadamy duże doświadczenie w dystrybucji produktów reklamowych, dlatego możemy zaproponować naszym klientom najlepsze ceny i korzystne warunki współpracy.

 • KrówkiMleczne  Krówki
  Mleczne

  Charakteryzują się delikatnym aromatem, którego nigdy nie ma się dosyć. Z tego względu zyskały wielu miłośników zarówno wśród dzieci, jak i wśród dorosłych – nie ma osoby, która byłaby w stanie odmówić ich skosztowania.

  Czytaj Dalej...
 • KrówkiKakaowe  Krówki
  Kakaowe

  Mleko i kakao to doskonała kompozycja smaków. Własną, sprawdzoną przez dziesięciolecia recepturę krówek uzupełniliśmy niepowtarzalnym aromatem kakao.

  Czytaj Dalej...
 • 1
 • 2
 • 3

Stanowią mały drobiazg, który z pewnością zostanie doceniony przez wszystkie obdarowane nim osoby. Nasze czekoladki z napisem mogą pełnić funkcję reklamową i być miłym upominkiem dla Klientów lub partnerów biznesowych. Świetnie sprawdzają się także w roli prezentu dla Gości weselnych. Oferujemy Państwu słodkości w czterech różnych odsłonach: Biznes Class, Long Gold, 5,5 oraz z wafelkiem. Poza wielkością różnią się między sobą oczywiście smakiem - posiadamy czekoladki mleczne, deserowe, gorzkie, a także z różnego rodzaju kremami.

To Klienci decydują o ostatecznym wyglądzie słodkości. Mogą Państwo zamówić słodkie upominki w opakowaniach o określonym kolorze, na których możemy umieścić dowolny napis - np. nazwę i logo firmy, numer telefonu, imiona Państwa Młodych, a także innego typu informacje, podane podczas składania zamówienia.

Naszym Klientom zapewniamy atrakcyjne ceny oraz gwarancję świeżości zamawianych słodyczy reklamowych.

Biznes Class

Kwadratowe czekoladki Biznes Class z napisem, to pyszne słodycze reklamowe, które pozytywnie wpłyną na wizerunek każdej firmy.

Long Gold

Seria Long Gold to podłużne czekoladki z napisem, dostępne w wielu różnych smakach - idealny upominek dla Klientów lub kontrahentów.

5,5

Mogą stanowić gadżet promujący firmę lub słodką przekąskę dla Klientów - seria 5,5 to czekoladki z napisem, idealne jako nośnik reklamowy.

Z wafelkiem

Wszyscy z pewnością docenią czekoladki z napisem, w których wnętrzu zatopiony został kruchy wafelek - dostępne w wersji mlecznej lub deserowej.

Projekt gratis

Michałki w promocyjnych cenach

Krówki Reklamowe

krówka ekspresowa

Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów. Wprowadziliśmy możliwość zamówienia Krówek Reklamowych w super szybkim tempie. Gwarantujemy wysyłkę w przeciągu 72h od momentu potwierdzenie zamówienia.