• Krówkireklamowe  Krówki
  reklamowe

  Posiadamy duże doświadczenie w dystrybucji produktów reklamowych, dlatego możemy zaproponować naszym klientom najlepsze ceny i korzystne warunki współpracy.

 • KrówkiMleczne  Krówki
  Mleczne

  Charakteryzują się delikatnym aromatem, którego nigdy nie ma się dosyć. Z tego względu zyskały wielu miłośników zarówno wśród dzieci, jak i wśród dorosłych – nie ma osoby, która byłaby w stanie odmówić ich skosztowania.

  Czytaj Dalej...
 • KrówkiKakaowe  Krówki
  Kakaowe

  Mleko i kakao to doskonała kompozycja smaków. Własną, sprawdzoną przez dziesięciolecia recepturę krówek uzupełniliśmy niepowtarzalnym aromatem kakao.

  Czytaj Dalej...
 • 1
 • 2
 • 3

Przysmaki w opakowaniach przygotowanych na daną okazję to znakomity sposób na uświetnienie niemal każdego wydarzenia. Różne ich rodzaje możesz u nas zamówić w korzystnej cenie.

Słodkie upominki – na jakie okazje?

Nasze słodycze okolicznościowe doskonale odnajdą się na rodzinnych uroczystościach: chrzcinach, komuniach, urodzinach, imieninach, a nawet ślubach. Sprawdzą się jako atrakcja tematycznego przyjęcia i jako niespodzianka na Dzień Matki lub na Dzień Ojca. Można przynieść je do szkoły na Dzień Dziecka lub Dzień Nauczyciela. Poczęstować można też nimi pracowników firmy.

Jakie słodycze okolicznościowe możesz u nas zamówić?

Nasza firma przygotuje dla ciebie wiele różnych łakoci. Flagowym produktem są u nas krówki - bez oleju palmowego, ręcznie zawijane w specjalnie przygotowane papierki. Możemy zaproponować Ci też michałki, migdały w czekoladzie belgijskiej i cała gamę różnych czekoladek. Przygotujemy też cukier w personalizowanych saszetkach.

Czekolada ma to do siebie, że w wysokiej temperaturze zaczyna się rozpływać. Jeśli więc planujesz przyjęcie w letni dzień, lepszym wyborem będą okolicznościowe lizaki. Te można u nas zamówić w wersji deseniowej lub w formie kostki. Każde z wymienionych łakoci wykonamy w opakowaniach z personalizowanym nadrukiem.

Projekt gratis

Michałki w promocyjnych cenach

Krówki Reklamowe

krówka ekspresowa

Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów. Wprowadziliśmy możliwość zamówienia Krówek Reklamowych w super szybkim tempie. Gwarantujemy wysyłkę w przeciągu 72h od momentu potwierdzenie zamówienia.