• Krówkireklamowe  Krówki
  reklamowe

  Posiadamy duże doświadczenie w dystrybucji produktów reklamowych, dlatego możemy zaproponować naszym klientom najlepsze ceny i korzystne warunki współpracy.

 • KrówkiMleczne  Krówki
  Mleczne

  Charakteryzują się delikatnym aromatem, którego nigdy nie ma się dosyć. Z tego względu zyskały wielu miłośników zarówno wśród dzieci, jak i wśród dorosłych – nie ma osoby, która byłaby w stanie odmówić ich skosztowania.

  Czytaj Dalej...
 • KrówkiKakaowe  Krówki
  Kakaowe

  Mleko i kakao to doskonała kompozycja smaków. Własną, sprawdzoną przez dziesięciolecia recepturę krówek uzupełniliśmy niepowtarzalnym aromatem kakao.

  Czytaj Dalej...
 • 1
 • 2
 • 3

Czekoladki z indywidualnym nadrukiem to zarówno apetyczny gadżet reklamowy, jak i idealny mały słodki prezent dla klientów, pracowników czy partnerów biznesowych. Pyszne słodycze mogą Państwo zamówić w opakowaniach wykonanych zgodnie z wymaganiami dotyczącymi koloru oraz innych detali typu: logo Państwa firmy, adres, telefon, faks i inne dowolnie wybrane informacje

To przede wszystkim wyśmienity dodatek do kawy lub herbaty w Twojej kawiarni, restauracji czy hotelu. Sprawdzą się także jako miły i smaczny gadżet promujący Twoją firmę na targach, akcjach promocyjnych i eventach, gdyż nie da się ukryć, że są niezastąpionym, coraz popularniejszym i oryginalnym nośnikiem reklamy.

Smak: Mleczny lub gorzki.
Smak: mleczny/gorzki
Waga: ok. 5/5g /szt.
Ilość szt. w 1 kg: 182 szt.
Wymiar etykiety: 30x90 mm
Minimalne zamówienie: 250 sztuk.
Kolor folii aluminiowej na cukierkach: srebrny
Okres przydatności do spożycia: 6 miesięcy
Cena od: 0,37 zł netto/szt

Projekt gratis

Michałki w promocyjnych cenach

Krówki Reklamowe

krówka ekspresowa

Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów. Wprowadziliśmy możliwość zamówienia Krówek Reklamowych w super szybkim tempie. Gwarantujemy wysyłkę w przeciągu 72h od momentu potwierdzenie zamówienia.