• Krówkireklamowe  Krówki
  reklamowe

  Posiadamy duże doświadczenie w dystrybucji produktów reklamowych, dlatego możemy zaproponować naszym klientom najlepsze ceny i korzystne warunki współpracy.

 • KrówkiMleczne  Krówki
  Mleczne

  Charakteryzują się delikatnym aromatem, którego nigdy nie ma się dosyć. Z tego względu zyskały wielu miłośników zarówno wśród dzieci, jak i wśród dorosłych – nie ma osoby, która byłaby w stanie odmówić ich skosztowania.

  Czytaj Dalej...
 • KrówkiKakaowe  Krówki
  Kakaowe

  Mleko i kakao to doskonała kompozycja smaków. Własną, sprawdzoną przez dziesięciolecia recepturę krówek uzupełniliśmy niepowtarzalnym aromatem kakao.

  Czytaj Dalej...
 • 1
 • 2
 • 3

Chociaż najczęściej można je znaleźć w restauracjach i kawiarniach, to do skorzystania z tej oferty zapraszamy nie tylko lokale gastronomiczne, ale też firmy działające w wielu różnych branżach. Trzcinowy lub biały cukier w paluszkach będzie stanowił doskonałe uzupełnienie stołu z poczęstunkiem podczas wielu różnych eventów. Papierowe saszetki o określonej wadze i formie pomagają w równym porcjowaniu i zapewniają dłuższe zachowanie świeżości. Jednocześnie, cukier w saszetkach z logo to świetny sposób na reklamę - zadbanie o tak drobny szczegół podczas konferencji biznesowej lub akcji promocyjnej pomaga w budowaniu pozytywnego wizerunku firmy. Przedstawia nas też jako przedsiębiorców przywiązujących uwagę do detali.

Personalizacja

Oferujemy możliwość personalizacji wyglądu opakowania według potrzeb każdego z Klientów oraz umieszczenia na nim loga firmy i wszelkich niezbędnych informacji reklamowych. Serdecznie zapraszamy do kontaktu wszystkie firmy chcące zaopatrzyć się w ten praktyczny, reklamowy gadżet.

Cukier pakujemy w siedem ciekawych form saszetek. Minimalne zamówienie to 12 000 szt. - cukier nie posiada terminu ważności !

Ceny od 0,04 zł netto/sztuka

Projekt gratis

Michałki w promocyjnych cenach

Krówki Reklamowe

krówka ekspresowa

Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów. Wprowadziliśmy możliwość zamówienia Krówek Reklamowych w super szybkim tempie. Gwarantujemy wysyłkę w przeciągu 72h od momentu potwierdzenie zamówienia.