• Krówkireklamowe  Krówki
  reklamowe

  Posiadamy duże doświadczenie w dystrybucji produktów reklamowych, dlatego możemy zaproponować naszym klientom najlepsze ceny i korzystne warunki współpracy.

 • KrówkiMleczne  Krówki
  Mleczne

  Charakteryzują się delikatnym aromatem, którego nigdy nie ma się dosyć. Z tego względu zyskały wielu miłośników zarówno wśród dzieci, jak i wśród dorosłych – nie ma osoby, która byłaby w stanie odmówić ich skosztowania.

  Czytaj Dalej...
 • KrówkiKakaowe  Krówki
  Kakaowe

  Mleko i kakao to doskonała kompozycja smaków. Własną, sprawdzoną przez dziesięciolecia recepturę krówek uzupełniliśmy niepowtarzalnym aromatem kakao.

  Czytaj Dalej...
 • 1
 • 2
 • 3

Pyszne przekąski w opakowaniach z logo firmy potrafią wzbudzić w potencjalnych klientach wiele miłych skojarzeń z nasza marką - to z decydowanie jedne z najprzyjemniejszych, nienachalnych sposobów na reklamę. Nasze słodycze reklamowe wykonujemy od lat ze sprawdzonych przepisów i receptur, a liczni zadowoleni Klienci są dowodem na to, że warto dodawać je do programów wszelkich kampanii promocyjnych.

W naszej ofercie poza krówkami, lizakami i michałkami znajdą się również czekoladki z wafelkiem. Będą to gadżety doskonałe podczas wszelkiego rodzaju akcji promocyjnych, zjazdów, konferencji, spotkań i firmowych uroczystości. Pyszna czekolada uzupełniona kruchym wafelkiem to połączenie, które od lat podbija nasze podniebienia. Ta deserowa przekąska zasmakuje klientom, jak i pracownikom, budując przy tym pozytywny wizerunek każdej firmy.

Personalizowane opakowanie

Tak jak w przypadku pozostałych pozycji z naszej oferty, tutaj również na etykiecie produktu możemy umieścić logo Pańskiej firmy, hasła promocyjne oraz wszelkie informacje kontaktowe: adres firmy, numer telefonu, adres poczty internetowej czy też strony www.

Smak: mleczna, deserowa
Masa: 4g
Termin ważności: 6 miesięcy
Kształt: okrągła/owalna
Opakowanie folia metalizowana z etykietą reklamową
Kolor folii: złoty / srebrny
Minimalne zamówienie: 1000 sztuk
Cena od: 0,24 zł netto/sztuka

Projekt gratis

Michałki w promocyjnych cenach

Krówki Reklamowe

krówka ekspresowa

Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów. Wprowadziliśmy możliwość zamówienia Krówek Reklamowych w super szybkim tempie. Gwarantujemy wysyłkę w przeciągu 72h od momentu potwierdzenie zamówienia.