• Krówkireklamowe  Krówki
  reklamowe

  Posiadamy duże doświadczenie w dystrybucji produktów reklamowych, dlatego możemy zaproponować naszym klientom najlepsze ceny i korzystne warunki współpracy.

 • KrówkiMleczne  Krówki
  Mleczne

  Charakteryzują się delikatnym aromatem, którego nigdy nie ma się dosyć. Z tego względu zyskały wielu miłośników zarówno wśród dzieci, jak i wśród dorosłych – nie ma osoby, która byłaby w stanie odmówić ich skosztowania.

  Czytaj Dalej...
 • KrówkiKakaowe  Krówki
  Kakaowe

  Mleko i kakao to doskonała kompozycja smaków. Własną, sprawdzoną przez dziesięciolecia recepturę krówek uzupełniliśmy niepowtarzalnym aromatem kakao.

  Czytaj Dalej...
 • 1
 • 2
 • 3

Mleczne pomadki o charakterystycznym słodkim smaku i złocistej barwie każdemu z nas kojarzą się z beztroskim dzieciństwem. Krówki to z pewnością jedne z najbardziej charakterystycznych polskich słodyczy i rzadko kto ich nie lubi. Z pomocą naszej firmy te popularne przysmaki wykorzystać można jako reklamowy gadżet, który poprawi rozpoznawalność marki i przez żołądek pozwoli podbić serca potencjalnych klientów czy partnerów biznesowych.

Szczególnego charakteru naszym wyrobom nadaje nie tylko fakt, że krówki reklamowe tworzymy według własnej, tradycyjnej receptury, ale również to, iż każdy cukierek jest zawijany ręcznie, przez co nabiera niepowtarzalnego kształtu. W czasach, w których wszystko robią za człowieka maszyny jest to wyrazem szczególnej dbałości i umiłowania do tradycji.

Umieszczone na papierku logo firmy pozwoli budować pozytywne skojarzenia z naszą marką. Krówki reklamowe to szczególny rodzaj gadżetu, który pomoże zaskarbić sobie sympatię klientów, rozchmurzyć oczekujących w poczekalni pacjentów czy nawet osłodzić naszym pracownikom męczący dzień.

W naszej ofercie posiadamy dwa rodzaje krówek reklamowych:

Krówka ręcznie zawijana – mleczna

Mleczne krówki charakteryzują się delikatnym aromatem, którego nigdy nie ma się dosyć. Z tego względu zyskały wielu miłośników zarówno wśród dzieci, jak i wśród dorosłych – nie ma osoby, która byłaby w stanie odmówić ich skosztowania. Produkowane są z pełnowartościowego mleka i masła, dlatego oprócz wyśmienitego smaku, zawierają sporo wartości odżywczych.

Krówka ręcznnie zawijana – kakaowa

Mleko i kakao to doskonała kompozycja smaków. Własną, sprawdzoną przez dziesięciolecia recepturę krówek uzupełniliśmy niepowtarzalnym aromatem kakao. Dzięki temu zyskały one wyrazisty smak, którego nie sposób porównać z żadnymi innymi słodyczami na bazie kakao. Te przepyszne, ręcznie pakowane łakocie przypadną do gustu każdemu, kto choć raz ich spróbuje choć raz.

Cennik

Zamówienie Cena za kilogram
5-10 kg 21,99 zł netto
11-30 kg 19,99 zł netto
31-60 kg 17,99 zł netto
60 kg + 16,99 zł netto
100 kg + Wycena indywidualna

Projekt gratis

Michałki w promocyjnych cenach

Krówki Reklamowe

krówka ekspresowa

Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów. Wprowadziliśmy możliwość zamówienia Krówek Reklamowych w super szybkim tempie. Gwarantujemy wysyłkę w przeciągu 72h od momentu potwierdzenie zamówienia.