• Krówkireklamowe  Krówki
  reklamowe

  Posiadamy duże doświadczenie w dystrybucji produktów reklamowych, dlatego możemy zaproponować naszym klientom najlepsze ceny i korzystne warunki współpracy.

 • KrówkiMleczne  Krówki
  Mleczne

  Charakteryzują się delikatnym aromatem, którego nigdy nie ma się dosyć. Z tego względu zyskały wielu miłośników zarówno wśród dzieci, jak i wśród dorosłych – nie ma osoby, która byłaby w stanie odmówić ich skosztowania.

  Czytaj Dalej...
 • KrówkiKakaowe  Krówki
  Kakaowe

  Mleko i kakao to doskonała kompozycja smaków. Własną, sprawdzoną przez dziesięciolecia recepturę krówek uzupełniliśmy niepowtarzalnym aromatem kakao.

  Czytaj Dalej...
 • 1
 • 2
 • 3

Dla osób, które nie przepadają za słodkościami w formie czekolady, przygotowaliśmy innego rodzaju gadżet, a mianowicie lizaki reklamowe. Świetnie sprawdzają się w sytuacjach, kiedy mamy do czynienia z wysokimi temperaturami. Podobnie jak w przypadku pozostałych oferowanych przez nas słodyczy, ich opakowania również mogą zostać opatrzone dowolnym napisem - wedle Państwa życzenia, możemy na nich umieścić dane adresowe, logo firmy, numer telefonu bądź jakiekolwiek inne informacje.

Nasze lizaki reklamowe dostępne są w dwóch różnych wersjach - deseniowej oraz w formie kostki. Oferujemy słodycze o smaku truskawkowym, pomarańczowym, cytrynowym lub jabłkowym. Jesteśmy przekonani, że nasze propozycje wywołają uśmiech na twarzach Państwa Klientów, a także wszystkich osób obdarowywanych naszymi łakociami.

Deseniowy

Pyszny smak oraz możliwość umieszczenia dowolnego nadruku - deseniowe lizaki reklamowe to słodki upominek, który na pewno przypadnie Państwu do gustu.

Kostka

Indywidualny nadruk, różne wersje smakowe oraz estetyczne opakowanie - lizaki reklamowe w formie kostki, to idealny sposób na promocję firmy.

Projekt gratis

Michałki w promocyjnych cenach

Krówki Reklamowe

krówka ekspresowa

Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów. Wprowadziliśmy możliwość zamówienia Krówek Reklamowych w super szybkim tempie. Gwarantujemy wysyłkę w przeciągu 72h od momentu potwierdzenie zamówienia.