• Krówkireklamowe  Krówki
  reklamowe

  Posiadamy duże doświadczenie w dystrybucji produktów reklamowych, dlatego możemy zaproponować naszym klientom najlepsze ceny i korzystne warunki współpracy.

 • KrówkiMleczne  Krówki
  Mleczne

  Charakteryzują się delikatnym aromatem, którego nigdy nie ma się dosyć. Z tego względu zyskały wielu miłośników zarówno wśród dzieci, jak i wśród dorosłych – nie ma osoby, która byłaby w stanie odmówić ich skosztowania.

  Czytaj Dalej...
 • KrówkiKakaowe  Krówki
  Kakaowe

  Mleko i kakao to doskonała kompozycja smaków. Własną, sprawdzoną przez dziesięciolecia recepturę krówek uzupełniliśmy niepowtarzalnym aromatem kakao.

  Czytaj Dalej...
 • 1
 • 2
 • 3

Potworne kostiumy, upiorna muzyka i przerażające dekoracje to stałe elementy tego amerykańskiego święta, które w ostatni dzień października coraz częściej obchodzone jest i w Polsce. Poza tymi „strasznymi” akcesoriami, Halloween nie może odbyć się jednak bez jeszcze jednego ważnego składnika – mowa oczywiście o słodyczach! Nasze krówki na Halloween sprawdzą się doskonale jako poczęstunek dla gości na Twojej imprezie, dla uczniów na szkolnej dyskotece oraz dla dzieciaków, które pukają do Twoich drzwi i wołają „Cukierek albo psikus!”.

Twój projekt upiornego opakowania

Krówki owinąć możesz w opakowanie wykonane zgodnie z Twoim pomysłem – możesz więc puścić wodze fantazji i opatrzyć słodycze wzorkami w pajęczyny, nietoperze, duchy, dynie czy też kościotrupy. Koniecznie wykorzystaj też kolory najbardziej kojarzone z tym świętem, czyli czarny i pomarańczowy. Twoi goście z pewnością będą zachwyceni tak podanym poczęstunkiem, podobnie jak i smakiem naszych słodyczy. Tradycyjna receptura i brak oleju palmowego gwarantują bowiem zatrważająco dobre walory smakowe!

Projekt gratis

Michałki w promocyjnych cenach

Krówki Reklamowe

krówka ekspresowa

Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów. Wprowadziliśmy możliwość zamówienia Krówek Reklamowych w super szybkim tempie. Gwarantujemy wysyłkę w przeciągu 72h od momentu potwierdzenie zamówienia.