• Krówkireklamowe  Krówki
  reklamowe

  Posiadamy duże doświadczenie w dystrybucji produktów reklamowych, dlatego możemy zaproponować naszym klientom najlepsze ceny i korzystne warunki współpracy.

 • KrówkiMleczne  Krówki
  Mleczne

  Charakteryzują się delikatnym aromatem, którego nigdy nie ma się dosyć. Z tego względu zyskały wielu miłośników zarówno wśród dzieci, jak i wśród dorosłych – nie ma osoby, która byłaby w stanie odmówić ich skosztowania.

  Czytaj Dalej...
 • KrówkiKakaowe  Krówki
  Kakaowe

  Mleko i kakao to doskonała kompozycja smaków. Własną, sprawdzoną przez dziesięciolecia recepturę krówek uzupełniliśmy niepowtarzalnym aromatem kakao.

  Czytaj Dalej...
 • 1
 • 2
 • 3

Skuteczne zwrócenie na siebie uwagi potencjalnych Klientów lub zatrzymanie jej na dłużej w przypadku tych, którzy są już naszą firmą dłuższą chwilę, nie należy do prostych zadań. Przed przystąpieniem do działania należy dobrze poznać swoją grupę docelową, między innymi jej oczekiwania oraz upodobania. Oczywiście, raczej nikt nie pogardzi gadżetem takim jak długopisy reklamowe czy odzież z nadrukiem w postaci koszulki z logo. Jednak lepsze efekty przyniesie akcja z użyciem przedmiotów w pełni pasujących zarówno do firmy, jak i jej Klientów.

Dlaczego warto na nie postawić?

Breloczek, długopis, kubek izotermiczny, a może odzież z nadrukiem, np. koszulka? Na naszej stronie znajdziesz szeroki wybór gadżetów reklamowych. Dodatkowo, wszystkie występują w kilku wersjach wielkościowych i kolorystycznych. Dzięki temu bez problemu dopasujesz je do swojej firmy, chociażby poprzez korelację barw z logo. Oprócz dużej wolności wyboru i dowolności personalizacji, tego typu przedmioty są drobnym i opłacalnym upominkiem, który może przynieść satysfakcjonujące efekty. I to takie, które wykraczają poza działania jednej osoby. Gadżety reklamowe takie jak długopisy, torby zakupowe, koszulki czy innego rodzaju odzież, na których nadruk z logo firmy jest dobrze widoczny, a przedmiot jest używany w przestrzeni publicznej, są banalnie prostą, długotrwałą reklamą.

Jakość jest najważniejsza

Dla wielu osób gadżety reklamowe brzmią tandetnie. Nic bardziej mylnego. Przedmioty promocyjne wcale nie muszą być słabe jakościowo i brzydkie wizualnie. Nawet nie powinny! Przecież to właśnie na długopisach, odzieży (np. koszulkach) czy notesach widnieje nadruk z logo naszej firmy, a raczej nie chcemy, żeby kojarzyła się negatywnie. W naszym sklepie znajdziesz wiele produktów, które nie tylko pomogą Ci w przeprowadzeniu działań marketingowych, ale i faktycznie posłużą Twoim Klientom przez długi czas. Dzięki temu możesz być pewien, że nawet drobny upominek zostanie ciepło przyjęty, a uśmiech Klienta potrafi być bezcenny.

Projekt gratis

Michałki w promocyjnych cenach

Krówki Reklamowe

krówka ekspresowa

Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów. Wprowadziliśmy możliwość zamówienia Krówek Reklamowych w super szybkim tempie. Gwarantujemy wysyłkę w przeciągu 72h od momentu potwierdzenie zamówienia.