• Krówkireklamowe  Krówki
  reklamowe

  Posiadamy duże doświadczenie w dystrybucji produktów reklamowych, dlatego możemy zaproponować naszym klientom najlepsze ceny i korzystne warunki współpracy.

 • KrówkiMleczne  Krówki
  Mleczne

  Charakteryzują się delikatnym aromatem, którego nigdy nie ma się dosyć. Z tego względu zyskały wielu miłośników zarówno wśród dzieci, jak i wśród dorosłych – nie ma osoby, która byłaby w stanie odmówić ich skosztowania.

  Czytaj Dalej...
 • KrówkiKakaowe  Krówki
  Kakaowe

  Mleko i kakao to doskonała kompozycja smaków. Własną, sprawdzoną przez dziesięciolecia recepturę krówek uzupełniliśmy niepowtarzalnym aromatem kakao.

  Czytaj Dalej...
 • 1
 • 2
 • 3

Każda rodzinna uroczystość to okazja, by poczęstować gości czymś wyjątkowym. Każdą chcemy też w jak najlepszy sposób upamiętnić i uświetnić. Aby „upiec dwie pieczenie na jednym ogniu”, zachęcamy do zamówienia krówek okolicznościowych w specjalnie przygotowanych opakowaniach. Przepyszne słodycze na pewno posmakują gościom, a indywidualny projekt etykietek będzie świetnym urozmaiceniem biesiadnego stołu.

Krówki na chrzest można też na przykład załączyć do zaproszenia na to wyjątkowe wydarzenie. Na etykietce możemy wtedy umieścić datę uroczystości i adres lokalu, w którym planujemy świętowanie. Znajdzie się tam miejsce na imię Waszego dziecka, a także na inne, dodatkowe informacje lub grafikę. Wybór należy do Was – indywidualny projekt wykonujemy gratis.

Nasze słodycze na chrzest

Niepowtarzalny smak uzyskujemy dzięki wykonywaniu słodyczy w zgodzie ze sprawdzonymi przez lata przepisami. W produkcji nie używamy oleju palmowego. Dysponujemy dwoma smakami do wyboru: tradycyjnym mlecznym oraz kakaowym.

Projekt gratis

Michałki w promocyjnych cenach

Krówki Reklamowe

krówka ekspresowa

Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów. Wprowadziliśmy możliwość zamówienia Krówek Reklamowych w super szybkim tempie. Gwarantujemy wysyłkę w przeciągu 72h od momentu potwierdzenie zamówienia.