• Krówkireklamowe  Krówki
  reklamowe

  Posiadamy duże doświadczenie w dystrybucji produktów reklamowych, dlatego możemy zaproponować naszym klientom najlepsze ceny i korzystne warunki współpracy.

 • KrówkiMleczne  Krówki
  Mleczne

  Charakteryzują się delikatnym aromatem, którego nigdy nie ma się dosyć. Z tego względu zyskały wielu miłośników zarówno wśród dzieci, jak i wśród dorosłych – nie ma osoby, która byłaby w stanie odmówić ich skosztowania.

  Czytaj Dalej...
 • KrówkiKakaowe  Krówki
  Kakaowe

  Mleko i kakao to doskonała kompozycja smaków. Własną, sprawdzoną przez dziesięciolecia recepturę krówek uzupełniliśmy niepowtarzalnym aromatem kakao.

  Czytaj Dalej...
 • 1
 • 2
 • 3

Kolejny długopis, filiżanka, książka... a może by tym razem podarować naszym pedagogom jakiś inny prezent w dniu ich święta? Na widok stosu zawiniętych w personalizowane papierki łakoci na pewno roztopi się serce nawet najbardziej surowego belfra. Słodycze będą świetnym prezentem od uczniów, ale sprawdzą się też jako drobny poczęstunek w pokoju nauczycielskim.

Szczegóły zamówienia

Nasze krówki na Dzień Nauczyciela to nie tylko pyszny smak – oferujemy możliwość indywidualnego zaprojektowania ich opakowań. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby tu nieco poszaleć - na słodyczach dla pana od polskiego umieścić cytat z jego ulubionej lektury, dla pani od matematyki któryś ze wzorów geometrycznych. Na etykiecie zmieszczą się też krótkie życzenia, podziękowania za przekazaną wiedzę, a także informacje o szkole lub klasie. Indywidualne projekty wykonujemy gratis. A jeśli pedagog będzie zadowolony z prezentu, to być może chętnie podzieli się nim ze swoimi uczniami!

Wszystkie nasze krówki są robione ręcznie, bez użycia oleju palmowego. Dostępne są w smaku mlecznym i kakaowym.

Projekt gratis

Michałki w promocyjnych cenach

Krówki Reklamowe

krówka ekspresowa

Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów. Wprowadziliśmy możliwość zamówienia Krówek Reklamowych w super szybkim tempie. Gwarantujemy wysyłkę w przeciągu 72h od momentu potwierdzenie zamówienia.