• Krówkireklamowe  Krówki
  reklamowe

  Posiadamy duże doświadczenie w dystrybucji produktów reklamowych, dlatego możemy zaproponować naszym klientom najlepsze ceny i korzystne warunki współpracy.

 • KrówkiMleczne  Krówki
  Mleczne

  Charakteryzują się delikatnym aromatem, którego nigdy nie ma się dosyć. Z tego względu zyskały wielu miłośników zarówno wśród dzieci, jak i wśród dorosłych – nie ma osoby, która byłaby w stanie odmówić ich skosztowania.

  Czytaj Dalej...
 • KrówkiKakaowe  Krówki
  Kakaowe

  Mleko i kakao to doskonała kompozycja smaków. Własną, sprawdzoną przez dziesięciolecia recepturę krówek uzupełniliśmy niepowtarzalnym aromatem kakao.

  Czytaj Dalej...
 • 1
 • 2
 • 3

Miłość możemy wyrażać na wiele sposobów - również przez jedzenie. Kiedy tylko nadarza się ku temu okazja, bardzo chętnie rozpieszczamy naszych bliskich poprzez słodkie ciasta i ciasteczka. A może by tak pójść o krok dalej i w tym roku przygotować słodycze w personalizowanych opakowaniach?

Pyszne słodkości w niepowtarzalnym wydaniu

Krówki na Dzień Mamy będą wyjątkowym prezentem, który wspaniale uświetni tę majową datę. Przede wszystkim nie musisz się martwić o to, czy posmakują Twoim bliskim. Przygotowujemy je ręcznie, według sprawdzonych receptur, bez użycia oleju palmowego.

Zanim jednak zaczniecie się nimi zajadać, uwagę wszystkich na pewno przykują ich opakowania. Etykiety krówek możemy zaprojektować zgodnie z Twoim pomysłem. Zmieszczą się na nich życzenia i podziękowania dla Mamy za trud włożony w wychowanie, zmieści się spersonalizowany nadruk, który zrozumie tylko ona, zmieści się data, imię, grafika... co tylko chcesz! Przedstaw nam swój projekt, a my zrobimy wszystko, by uczynić ten dzień jeszcze wspanialszym.

Projekt gratis

Michałki w promocyjnych cenach

Krówki Reklamowe

krówka ekspresowa

Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów. Wprowadziliśmy możliwość zamówienia Krówek Reklamowych w super szybkim tempie. Gwarantujemy wysyłkę w przeciągu 72h od momentu potwierdzenie zamówienia.