• Krówkireklamowe  Krówki
  reklamowe

  Posiadamy duże doświadczenie w dystrybucji produktów reklamowych, dlatego możemy zaproponować naszym klientom najlepsze ceny i korzystne warunki współpracy.

 • KrówkiMleczne  Krówki
  Mleczne

  Charakteryzują się delikatnym aromatem, którego nigdy nie ma się dosyć. Z tego względu zyskały wielu miłośników zarówno wśród dzieci, jak i wśród dorosłych – nie ma osoby, która byłaby w stanie odmówić ich skosztowania.

  Czytaj Dalej...
 • KrówkiKakaowe  Krówki
  Kakaowe

  Mleko i kakao to doskonała kompozycja smaków. Własną, sprawdzoną przez dziesięciolecia recepturę krówek uzupełniliśmy niepowtarzalnym aromatem kakao.

  Czytaj Dalej...
 • 1
 • 2
 • 3

Gwiazdka to czas, w którym zajadamy się najprzeróżniejszymi słodyczami: korzennymi pierniczkami, choinkowymi cukierkami, miodowymi ciastami i tak dalej, i tak dalej. My proponujemy, by do tego stosu pyszności dołączyć nasze krówki bożonarodzeniowe.

Nasze słodycze sprawdzą się nie tylko na rodzinnym stole, ale również jako podarunek dla pracowników Twojej firmy czy też poczęstunek dla uczniów podczas klasowej Wigilii. Sekretem ich pysznego smaku (mlecznego lub kakaowego) jest nasza tradycyjna receptura, w której nie ma ani grama oleju palmowego.

Słodycze w świątecznych papierkach

Tak samo wspaniale, jak w środku, nasze słodycze prezentują się również na zewnątrz. Krówki na Boże Narodzenie można zamówić w opakowaniach, na których gratis umieścimy Twój indywidualny projekt. Mogą to być życzenia świąteczne, tematyczna grafika lub cokolwiek innego, co przyjdzie Ci do głowy. Wszystkie słodycze ręcznie zawiniemy w zaprojektowane przez Ciebie opakowania i szybko do Ciebie wyślemy, abyś mógł poczęstować nimi Twoich najbliższych.

Projekt gratis

Michałki w promocyjnych cenach

Krówki Reklamowe

krówka ekspresowa

Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów. Wprowadziliśmy możliwość zamówienia Krówek Reklamowych w super szybkim tempie. Gwarantujemy wysyłkę w przeciągu 72h od momentu potwierdzenie zamówienia.