• Krówkireklamowe  Krówki
  reklamowe

  Posiadamy duże doświadczenie w dystrybucji produktów reklamowych, dlatego możemy zaproponować naszym klientom najlepsze ceny i korzystne warunki współpracy.

 • KrówkiMleczne  Krówki
  Mleczne

  Charakteryzują się delikatnym aromatem, którego nigdy nie ma się dosyć. Z tego względu zyskały wielu miłośników zarówno wśród dzieci, jak i wśród dorosłych – nie ma osoby, która byłaby w stanie odmówić ich skosztowania.

  Czytaj Dalej...
 • KrówkiKakaowe  Krówki
  Kakaowe

  Mleko i kakao to doskonała kompozycja smaków. Własną, sprawdzoną przez dziesięciolecia recepturę krówek uzupełniliśmy niepowtarzalnym aromatem kakao.

  Czytaj Dalej...
 • 1
 • 2
 • 3

W ręcznie zawijanym papierku kryje się klasyczny smak tych tradycyjnych polskich słodyczy, smak z naszego dzieciństwa. Dawniej, w eleganckich cukierniach, oferowano wyłącznie wyroby, które były produkowane i pakowane osobiście, przez doświadczonych cukierników. Natomiast w dzisiejszych czasach ręczna produkcja stała się luksusem. To wyraz najwyższej staranności i dbałości o jakość wyrobów. Ręcznie pakowane krówki trafiają do szczególnie wymagających odbiorców, stając się ozdobą ich stołów i ciesząc ich podniebienia .Nasza oferta w tej kategorii wygląda następująco:

Ręcznie zawijane – mleczne

Mleczne krówki zyskały wielu miłośników zarówno wśród dzieci, jak i wśród dorosłych. Nie ma osoby, która byłaby w stanie odmówić ich skosztowania. Wszystko dlatego, że charakteryzują się delikatnym aromatem i są produkowane są z pełnowartościowego mleka i masła. Dlatego oprócz walorów smakowych, zawierają także sporo wartości odżywczych.

Ręcznie zawijane – kakaowe

Doskonała kompozycja smaków to mleko i kakao. Sprawdzoną przez dziesięciolecia a przede wszystkim własną recepturę krówek uzupełniliśmy niepowtarzalnym aromatem kakao. Dzięki temu zyskały one wyrazisty smak, którego nie sposób porównać z żadnymi innymi słodyczami na bazie kakao. Te przepyszne łakocie, pakowane ręcznie przypadną do gustu każdemu, kto choć raz ich spróbuje.

Projekt gratis

Michałki w promocyjnych cenach

Krówki Reklamowe

krówka ekspresowa

Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów. Wprowadziliśmy możliwość zamówienia Krówek Reklamowych w super szybkim tempie. Gwarantujemy wysyłkę w przeciągu 72h od momentu potwierdzenie zamówienia.