• Krówkireklamowe  Krówki
  reklamowe

  Posiadamy duże doświadczenie w dystrybucji produktów reklamowych, dlatego możemy zaproponować naszym klientom najlepsze ceny i korzystne warunki współpracy.

  Czytaj Dalej...
 • KrówkiMleczne  Krówki
  Mleczne

  Charakteryzują się delikatnym aromatem, którego nigdy nie ma się dosyć. Z tego względu zyskały wielu miłośników zarówno wśród dzieci, jak i wśród dorosłych – nie ma osoby, która byłaby w stanie odmówić ich skosztowania.

  Czytaj Dalej...
 • KrówkiKakaowe  Krówki
  Kakaowe

  Mleko i kakao to doskonała kompozycja smaków. Własną, sprawdzoną przez dziesięciolecia recepturę krówek uzupełniliśmy niepowtarzalnym aromatem kakao.

  Czytaj Dalej...
 • 1
 • 2
 • 3

W ręcznie zawijanym papierku kryje się klasyczny smak tych tradycyjnych polskich słodyczy, smak z naszego dzieciństwa. Dawniej, w eleganckich cukierniach, oferowano wyłącznie wyroby, które były produkowane i pakowane osobiście, przez doświadczonych cukierników. Natomiast w dzisiejszych czasach ręczna produkcja stała się luksusem. To wyraz najwyższej staranności i dbałości o jakość wyrobów. Ręcznie pakowane krówki trafiają do szczególnie wymagających odbiorców, stając się ozdobą ich stołów i ciesząc ich podniebienia .Nasza oferta w tej kategorii wygląda następująco:

Ręcznie zawijane – mleczne

Mleczne krówki zyskały wielu miłośników zarówno wśród dzieci, jak i wśród dorosłych. Nie ma osoby, która byłaby w stanie odmówić ich skosztowania. Wszystko dlatego, że charakteryzują się delikatnym aromatem i są produkowane są z pełnowartościowego mleka i masła. Dlatego oprócz walorów smakowych, zawierają także sporo wartości odżywczych.

Ręcznie zawijane – kakaowe

Doskonała kompozycja smaków to mleko i kakao. Sprawdzoną przez dziesięciolecia a przede wszystkim własną recepturę krówek uzupełniliśmy niepowtarzalnym aromatem kakao. Dzięki temu zyskały one wyrazisty smak, którego nie sposób porównać z żadnymi innymi słodyczami na bazie kakao. Te przepyszne łakocie, pakowane ręcznie przypadną do gustu każdemu, kto choć raz ich spróbuje.

Krówki Reklamowe

krówka ekspresowa

Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów. Wprowadziliśmy możliwość zamówienia Krówek Reklamowych w super szybkim tempie. Gwarantujemy wysyłkę w przeciągu 72h od momentu potwierdzenie zamówienia.