• Krówkireklamowe  Krówki
  reklamowe

  Posiadamy duże doświadczenie w dystrybucji produktów reklamowych, dlatego możemy zaproponować naszym klientom najlepsze ceny i korzystne warunki współpracy.

 • KrówkiMleczne  Krówki
  Mleczne

  Charakteryzują się delikatnym aromatem, którego nigdy nie ma się dosyć. Z tego względu zyskały wielu miłośników zarówno wśród dzieci, jak i wśród dorosłych – nie ma osoby, która byłaby w stanie odmówić ich skosztowania.

  Czytaj Dalej...
 • KrówkiKakaowe  Krówki
  Kakaowe

  Mleko i kakao to doskonała kompozycja smaków. Własną, sprawdzoną przez dziesięciolecia recepturę krówek uzupełniliśmy niepowtarzalnym aromatem kakao.

  Czytaj Dalej...
 • 1
 • 2
 • 3

Krówki z logo

Krówki reklamowe z indywidualnym nadrukiem lub logo to zarówno apetyczny gadżet reklamowy, jak i smakołyk dla klientów czy pracowników.
Posiadamy duże doświadczenie w dystrybucji produktów reklamowych, dlatego możemy zaproponować naszym klientom najlepsze ceny i korzystne warunki współpracy. Dla każdego klienta przygotowujemy indywidualne wyceny oraz projekty nadruku. Dbamy o korzystny czas realizacji. Czuwamy nad całym projektem od wyceny, aż po dostawę. Dbamy – by nasze produkty były wysokiej jakości jakości. Krówki z logo na opakowaniu mogą być bowiem wyjątkowym prezentem m.in. dla miłośników słodkości. Krówki mogą być ozdobą każdego biura, ale i miłym dodatkiem spotkań służbowych i różnego rodzaju meetingów. Odpowiednie opakowania mogą być słodkim okazjonalnym uzupełnieniem wszelkich rocznic i uroczystości.
Cukierki zawijane są w zamówionych przez zleceniodawcę opakowaniach wykonanych zgodnie z wymaganiami dotyczącymi koloru oraz innych detali typy: logo, adres, telefon, faks i inne dowolnie wybrane informacje.

Krówki z logo

Krówki Okazjonalne

Krówki okazjonalne znakomicie nadają się na wszelkiego rodzaju imprezy okolicznościowe, szkolenia, spotkania rodzinne, konferencje, urodziny, imieniny, rocznice, a także np. dzień kobiet, studniówki itd.
Wyobraźnia nie ma tutaj granic – jesteśmy w stanie przygotować etykiety na krówki na dowolnie wybraną imprezę.

Krówki z logo

Krówki pod własną marką

Private label (czyli prywatna marka) to szansa dla firm z branży spożywczej, które chcą wzbogacić swój asortyment o wysokiej jakości krówki z własnym logo, nie ponosząc kosztów ich produkcji. Idea współpracy jest niezwykle prosta: my dostarczamy Państwu gotowe krówki, opakowane w indywidualne etykiety, a Państwo od razu włączają je do dystrybucji.
Prywatna marka przynosi Państwa firmie liczne korzyści, oszczędzając pracy i inwestycji. Nie muszą Państwo zakładać własnego przedsiębiorstwa produkcyjnego, zdobywać doświadczenia, zatrudniać pracowników ani kupować maszyn – tymi wszystkimi kwestiami zajmuje się zakład Drobmar. Państwo zyskują natomiast gotowy, sprawdzony i lubiany przez odbiorców produkt.
Podczas wytwarzania krówek przeznaczonych do oznakowania marką prywatną, korzystamy z tych samych rozwiązań i standardów, które stosujemy wobec własnych produktów.

Projekt gratis

Michałki w promocyjnych cenach

Krówki Reklamowe

krówka ekspresowa

Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów. Wprowadziliśmy możliwość zamówienia Krówek Reklamowych w super szybkim tempie. Gwarantujemy wysyłkę w przeciągu 72h od momentu potwierdzenie zamówienia.