• Krówkireklamowe  Krówki
  reklamowe

  Posiadamy duże doświadczenie w dystrybucji produktów reklamowych, dlatego możemy zaproponować naszym klientom najlepsze ceny i korzystne warunki współpracy.

 • KrówkiMleczne  Krówki
  Mleczne

  Charakteryzują się delikatnym aromatem, którego nigdy nie ma się dosyć. Z tego względu zyskały wielu miłośników zarówno wśród dzieci, jak i wśród dorosłych – nie ma osoby, która byłaby w stanie odmówić ich skosztowania.

  Czytaj Dalej...
 • KrówkiKakaowe  Krówki
  Kakaowe

  Mleko i kakao to doskonała kompozycja smaków. Własną, sprawdzoną przez dziesięciolecia recepturę krówek uzupełniliśmy niepowtarzalnym aromatem kakao.

  Czytaj Dalej...
 • 1
 • 2
 • 3

Czekoldki z indywidualnym nadrukiem to zarówno apetyczny gadżet reklamowy, jak i idealny mały słodki prezent dla klientów, pracowników czy partnerów biznesowych. Pyszne słodycze mogą Państwo zamówić w opakowaniach wykonanych zgodnie z wymaganiami dotyczącymi koloru oraz innych detali typu: logo Państwa firmy, adres, telefon, faks i inne dowolnie wybrane informacje.

Czekoladki rozpływają się w ustach, mają delikatny i przyjemny smak. Opakowanie, które jest łatwe do otwarcia a zarazem estetyczne, daje jej dodatkowy plus.

Smaki: Truskawkowy, Orzech Laskowy Kokosowy, Karmelowy, Latte Macchiato
Smak: Czekoladki z nadzieniem o smaku: truskawka, kokos, latte macchiato, karmel, orzech
Waga: ok. 18  g/szt.
Ilość szt. w 1 kg: 55 szt.
Wymiar etykiety: 88x69 mm
Minimalne zamówienie: 240 sztuk.
Kolor folii aluminiowej: złoty
Okres przydatności do spożycia: 6 miesięcy
Cena od: 0,49 zł netto

Projekt gratis

Michałki w promocyjnych cenach

Krówki Reklamowe

krówka ekspresowa

Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów. Wprowadziliśmy możliwość zamówienia Krówek Reklamowych w super szybkim tempie. Gwarantujemy wysyłkę w przeciągu 72h od momentu potwierdzenie zamówienia.