• Krówkireklamowe  Krówki
  reklamowe

  Posiadamy duże doświadczenie w dystrybucji produktów reklamowych, dlatego możemy zaproponować naszym klientom najlepsze ceny i korzystne warunki współpracy.

 • KrówkiMleczne  Krówki
  Mleczne

  Charakteryzują się delikatnym aromatem, którego nigdy nie ma się dosyć. Z tego względu zyskały wielu miłośników zarówno wśród dzieci, jak i wśród dorosłych – nie ma osoby, która byłaby w stanie odmówić ich skosztowania.

  Czytaj Dalej...
 • KrówkiKakaowe  Krówki
  Kakaowe

  Mleko i kakao to doskonała kompozycja smaków. Własną, sprawdzoną przez dziesięciolecia recepturę krówek uzupełniliśmy niepowtarzalnym aromatem kakao.

  Czytaj Dalej...
 • 1
 • 2
 • 3

Szukasz bardziej oryginalnego prezentu na dzień zakochanych niż zwykła bombonierka? Zachęcamy do tego, by zamiast nudnych czekoladek, które są dostępne w każdym sklepie, podarować ukochanej osobie wyjątkowe słodycze, stworzone z myślą tylko o niej. Nasze krówki na Walentynki będą idealnym dodatkiem do Waszej celebracji.

Walentynkowe słodkości

Personalizacja naszych słodyczy to główny powód, dla którego tak dobrze sprawdzą się one w dniu 14 lutego. Możemy bowiem owinąć je w papierki zaprojektowane właśnie przez Ciebie. Na takim opakowaniu można umieścić rozmaite życzenia, grafiki i hasła. Możesz więc stworzyć coś, co z pewnością przypadnie do gustu Twojej drugiej połówce. I pamiętaj - kolor czerwony będzie tu obowiązkowy!

Opakowanie to jedna rzecz – drugim powodem, który sprawia, że nasze krówki to doskonały prezent na dzień zakochanych, jest ich smak. Tradycyjna receptura i brak oleju palmowego to prawdziwa siła naszych słodyczy. Ty i Twoja druga połówka na pewno będziecie nimi zachwyceni!

Projekt gratis

Michałki w promocyjnych cenach

Krówki Reklamowe

krówka ekspresowa

Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów. Wprowadziliśmy możliwość zamówienia Krówek Reklamowych w super szybkim tempie. Gwarantujemy wysyłkę w przeciągu 72h od momentu potwierdzenie zamówienia.