• Krówkireklamowe  Krówki
  reklamowe

  Posiadamy duże doświadczenie w dystrybucji produktów reklamowych, dlatego możemy zaproponować naszym klientom najlepsze ceny i korzystne warunki współpracy.

 • KrówkiMleczne  Krówki
  Mleczne

  Charakteryzują się delikatnym aromatem, którego nigdy nie ma się dosyć. Z tego względu zyskały wielu miłośników zarówno wśród dzieci, jak i wśród dorosłych – nie ma osoby, która byłaby w stanie odmówić ich skosztowania.

  Czytaj Dalej...
 • KrówkiKakaowe  Krówki
  Kakaowe

  Mleko i kakao to doskonała kompozycja smaków. Własną, sprawdzoną przez dziesięciolecia recepturę krówek uzupełniliśmy niepowtarzalnym aromatem kakao.

  Czytaj Dalej...
 • 1
 • 2
 • 3

Niezawodny prezent — niezależnie od branży oraz tego, czy ma on charakter reklamowy, czy nie. W komplecie lub pojedynczo. W kolorze firmy, z logiem lub napisem. Mamy na myśli oczywiście długopisy i zestawy piśmiennicze. Mają wiele zalet — zarówno pod względem marketingowym, jak i czysto technicznym. W tej kategorii znajdziesz wiele rodzajów, a dzięki szerokiej ofercie oraz możliwości personalizacji, dopasujesz je w pełni do swoich potrzeb i oczekiwań.

Czym się charakteryzują nasze długopisy i zestawy piśmiennicze?

Przede wszystkim wysoką jakością wykonania. Dlaczego? Im lepsza jakość gadżetu wręczonego w ramach akcji marketingowej, tym lepszy efekt. Jeśli długopis w zestawie piśmienniczym jest lekki, dobrze leży w dłoni i nie zacina się podczas pisania, Klient będzie kojarzył Twoją firmę pozytywnie. Dlatego wszystkie produkty w tej kategorii wykonane zostały z metalu lub aluminium. Posłużą więc bardzo długo, a co za tym idzie — będą przynosiły efekty jeszcze po wręczeniu prezentu.

W jaki sposób możesz je spersonalizować?

Jeżeli zależy Ci na wzmocnieniu przekazu marketingowego, warto rozważyć dopasowanie produktu do swojej firmy, chociażby kolorystyki. Ciekawym pomysłem może być także logo lub nazwa działalności. Tutaj znajdziesz kilkanaście rodzajów długopisów i zestawów piśmienniczych pod względem barw obudowy. Istnieje również możliwość wykonanania dowolnego grawerunku laserem YAG i wyboru wkładu. Standardem jest niebieski, jednak za dodatkową opłatą możesz zakupić też czerwony bądź czarny.

Co dokładnie oferujemy?

Nasze zestawy piśmiennicze w etui występują w wersjach dwu- i trzyelementowych. W ich skład wchodzą długopis, ołówek oraz pióro. Pojedyncze modele z kolei posiadają więcej opcji, chociażby pod względem grubości. Niektóre posiadają także funkcję touch pen, dzięki której mogą służyć nie tylko do pisania, ale również do obsługi urządzeń dotykowych. Zapoznaj się z naszą ofertą i wybierz idealny przedmiot, który będzie reprezentował Twoją firmę przez długi czas!

Projekt gratis

Michałki w promocyjnych cenach

Krówki Reklamowe

krówka ekspresowa

Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów. Wprowadziliśmy możliwość zamówienia Krówek Reklamowych w super szybkim tempie. Gwarantujemy wysyłkę w przeciągu 72h od momentu potwierdzenie zamówienia.