• Krówkireklamowe  Krówki
  reklamowe

  Posiadamy duże doświadczenie w dystrybucji produktów reklamowych, dlatego możemy zaproponować naszym klientom najlepsze ceny i korzystne warunki współpracy.

 • KrówkiMleczne  Krówki
  Mleczne

  Charakteryzują się delikatnym aromatem, którego nigdy nie ma się dosyć. Z tego względu zyskały wielu miłośników zarówno wśród dzieci, jak i wśród dorosłych – nie ma osoby, która byłaby w stanie odmówić ich skosztowania.

  Czytaj Dalej...
 • KrówkiKakaowe  Krówki
  Kakaowe

  Mleko i kakao to doskonała kompozycja smaków. Własną, sprawdzoną przez dziesięciolecia recepturę krówek uzupełniliśmy niepowtarzalnym aromatem kakao.

  Czytaj Dalej...
 • 1
 • 2
 • 3

Z tego ważnego w życiu wydarzenia każdy z nas ma wiele pamiątek. Zdjęcia z uroczystości w kościele i późniejszego spotkania w rodzinnym gronie, specjalnie nakręcony film, czy też stos prezentów, upominków i kartek okolicznościowych od najbliższych… Wszystkie z tych skarbów trzymamy blisko serca i co jakiś czas wracamy do tego wydarzenia wspomnieniami. Smak naszych krówek też może zostać z Wami na długo. Zachęcamy, by tym razem na komunijnym stole, obok tortu, placków, owoców i ciasteczek znalazły się właśnie te małe i przepyszne słodycze, zawinięte w specjalnie przygotowane na to wydarzenie etykietki.

Okolicznościowe krówki na komunię świętą

Proponujemy wybór między dwoma smakami słodyczy: mlecznym lub kakaowym. Wszystkie z nich są ręcznie zawijane i nie zawierają oleju palmowego. Oferujemy wykonanie indywidualnego projektu opakowania na słodycze, na którym możecie zamieścić datę wydarzenia, imię dziecka oraz inne informacje lub grafiki, tak aby uczynić ten dzień jeszcze bardziej wyjątkowym.

Projekt gratis

Michałki w promocyjnych cenach

Krówki Reklamowe

krówka ekspresowa

Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów. Wprowadziliśmy możliwość zamówienia Krówek Reklamowych w super szybkim tempie. Gwarantujemy wysyłkę w przeciągu 72h od momentu potwierdzenie zamówienia.