• Krówkireklamowe  Krówki
  reklamowe

  Posiadamy duże doświadczenie w dystrybucji produktów reklamowych, dlatego możemy zaproponować naszym klientom najlepsze ceny i korzystne warunki współpracy.

 • KrówkiMleczne  Krówki
  Mleczne

  Charakteryzują się delikatnym aromatem, którego nigdy nie ma się dosyć. Z tego względu zyskały wielu miłośników zarówno wśród dzieci, jak i wśród dorosłych – nie ma osoby, która byłaby w stanie odmówić ich skosztowania.

  Czytaj Dalej...
 • KrówkiKakaowe  Krówki
  Kakaowe

  Mleko i kakao to doskonała kompozycja smaków. Własną, sprawdzoną przez dziesięciolecia recepturę krówek uzupełniliśmy niepowtarzalnym aromatem kakao.

  Czytaj Dalej...
 • 1
 • 2
 • 3

Smakowity poczęstunek doskonale sprawdzi się chyba podczas każdej uroczystości – nie inaczej jest w przypadku 8 marca, kiedy świętujemy Dzień Kobiet. Krówki to naszym zdaniem doskonały wybór na pyszny upominek z tej okazji. Podaruj je mamie, żonie bądź córce – żadna z nich na pewno nimi nie pogardzi! To też świetne rozwiązanie jeśli poszukujesz poczęstunku dla uczennic bądź współpracownic – słodkości przygotowane specjalnie na tę okazję będą bardzo miłym gestem.

Personalizowane słodycze na wyjątkową okazję

Nasze wyroby owiniemy w zaprojektowane przez Ciebie opakowania. Możesz na nich umieścić co tylko zechcesz – życzenia, grafikę lub po prostu nazwę święta. Dzięki temu słodycze będą prezentowały się naprawdę wyjątkowo! Do tego zapewniamy również wspaniałe walory smakowe – nasze krówki na Dzień Kobiet można zamówić w jednym z dwóch smaków: mlecznym lub kakaowym. Podczas ich przygotowywania nie stosujemy oleju palmowego, korzystamy za to z tradycyjnej, wieloletniej receptury, która zyskała sobie pokaźne grono wielbicieli.

Projekt gratis

Michałki w promocyjnych cenach

Krówki Reklamowe

krówka ekspresowa

Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów. Wprowadziliśmy możliwość zamówienia Krówek Reklamowych w super szybkim tempie. Gwarantujemy wysyłkę w przeciągu 72h od momentu potwierdzenie zamówienia.