• Krówkireklamowe  Krówki
  reklamowe

  Posiadamy duże doświadczenie w dystrybucji produktów reklamowych, dlatego możemy zaproponować naszym klientom najlepsze ceny i korzystne warunki współpracy.

 • KrówkiMleczne  Krówki
  Mleczne

  Charakteryzują się delikatnym aromatem, którego nigdy nie ma się dosyć. Z tego względu zyskały wielu miłośników zarówno wśród dzieci, jak i wśród dorosłych – nie ma osoby, która byłaby w stanie odmówić ich skosztowania.

  Czytaj Dalej...
 • KrówkiKakaowe  Krówki
  Kakaowe

  Mleko i kakao to doskonała kompozycja smaków. Własną, sprawdzoną przez dziesięciolecia recepturę krówek uzupełniliśmy niepowtarzalnym aromatem kakao.

  Czytaj Dalej...
 • 1
 • 2
 • 3

Łagodna i cudownie słodka masa powstaje według firmowej receptury, z najlepszego mleka i masła .Wystarczy tylko odwinąć szeleszczący papierek, by poczuć niepowtarzalny, klasyczny i obłędny smak tych pomadek. To znakomite połączenie wysokiej jakości produktu i przystępnej ceny skusi każdego. Właśnie dlatego na samą myśl o krówkach wszystkim wielbicielom łakoci cieknie ślinka.

Zawijane maszynowo – mleczne

Krówki produkowane są według opracowanej blisko 50 lat temu, unikalnej i firmowej receptury. Stanowią esencję subtelnego smaku i aromatu klasycznych krówek, docenią je zarówno wytrawni znawcy, jak i zwykli miłośnicy słodkości. To niezawodne łakocie na poprawienie nastroju, na prezent a także na towarzyskie spotkania.

Zawijane maszynowo – kakaowe

Wystarczy tylko kilka sekund by pokochać smak kakaowej wariacji i pozostać mu wiernym na zawsze. Zapewni pyszna dawkę energii zarówno wielbicielom krówkowych rarytasów, jak i odbiorcom, którzy nie wyobrażają sobie życia bez kakao i czekolady.

Projekt gratis

Michałki w promocyjnych cenach

Krówki Reklamowe

krówka ekspresowa

Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów. Wprowadziliśmy możliwość zamówienia Krówek Reklamowych w super szybkim tempie. Gwarantujemy wysyłkę w przeciągu 72h od momentu potwierdzenie zamówienia.