• Krówkireklamowe  Krówki
  reklamowe

  Posiadamy duże doświadczenie w dystrybucji produktów reklamowych, dlatego możemy zaproponować naszym klientom najlepsze ceny i korzystne warunki współpracy.

 • KrówkiMleczne  Krówki
  Mleczne

  Charakteryzują się delikatnym aromatem, którego nigdy nie ma się dosyć. Z tego względu zyskały wielu miłośników zarówno wśród dzieci, jak i wśród dorosłych – nie ma osoby, która byłaby w stanie odmówić ich skosztowania.

  Czytaj Dalej...
 • KrówkiKakaowe  Krówki
  Kakaowe

  Mleko i kakao to doskonała kompozycja smaków. Własną, sprawdzoną przez dziesięciolecia recepturę krówek uzupełniliśmy niepowtarzalnym aromatem kakao.

  Czytaj Dalej...
 • 1
 • 2
 • 3

Michałki to znakomite połączenie szlachetnej pysznej czekolady z orzechowym nadzieniem. Tajemnica ich wyjątkowego smaku tkwi w starannym procesie produkcji, tradycyjnej recepturze oraz szczególnej dbałości o wysoką jakość najlepszych składników.

Michałki z indywidualnym nadrukiem to zarówno apetyczny gadżet reklamowy, jak i idealny mały słodki prezent dla klientów czy pracowników. Pyszne słodycze mogą Państwo zamówić w opakowaniach wykonanych zgodnie z wymaganiami dotyczącymi koloru oraz innych detali typu: logo Państwa firmy, adres, telefon, faks i inne dowolnie wybrane informacje

Michałki nie tylko świetnie smakują, ale przede wszystkim przywołują najlepsze wspomnienia z dzieciństwa, ponieważ najbardziej lubimy te słodycze, które dobrze znamy.

Smak: Cukierki czekoladowe z orzechami
Ilość w 1 kg: 62 sztuk +/- 3 sztuki
Waga 1 sztuki: 0,16g
Wymiar etykiety: 80x35 mm
Okres przydatności: 6 miesięcy
Pakowane: 5 kg
Minimalne zamówienie: 5 kg
Kolor folii aluminiowej na cukierkach: srebrny
Cena od: 19,99 zł netto/kg

Projekt gratis

Michałki w promocyjnych cenach

Krówki Reklamowe

krówka ekspresowa

Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów. Wprowadziliśmy możliwość zamówienia Krówek Reklamowych w super szybkim tempie. Gwarantujemy wysyłkę w przeciągu 72h od momentu potwierdzenie zamówienia.