• Krówkireklamowe  Krówki
  reklamowe

  Posiadamy duże doświadczenie w dystrybucji produktów reklamowych, dlatego możemy zaproponować naszym klientom najlepsze ceny i korzystne warunki współpracy.

 • KrówkiMleczne  Krówki
  Mleczne

  Charakteryzują się delikatnym aromatem, którego nigdy nie ma się dosyć. Z tego względu zyskały wielu miłośników zarówno wśród dzieci, jak i wśród dorosłych – nie ma osoby, która byłaby w stanie odmówić ich skosztowania.

  Czytaj Dalej...
 • KrówkiKakaowe  Krówki
  Kakaowe

  Mleko i kakao to doskonała kompozycja smaków. Własną, sprawdzoną przez dziesięciolecia recepturę krówek uzupełniliśmy niepowtarzalnym aromatem kakao.

  Czytaj Dalej...
 • 1
 • 2
 • 3

Marketing dla wielu może brzmieć skomplikowanie. Poniekąd jest to prawda. Jednak nie wszystkie aspekty muszą być trudne do zrozumienia i zrealizowania. Niektóre z nich są wręcz banalnie proste do wprowadzenia, a ich efekty mogą być widoczne jeszcze długo po zakończonej akcji. Mamy na myśli reklamowe kubki ceramiczne, szklane, termiczne, a nawet filiżanki z nadrukiem. Brzmi tandetnie? Nie musi takie być. Naczynie tego typu możesz dowolnie spersonalizować, a tym samym idealnie dopasować do swojej firmy i upodobań swoich Klientów.

Dobry wybór niezależnie od Twojej branży

Każdy kubek ceramiczny jest zupełnie inny. Nie zmienia się tylko nadruk, a cała forma. Możesz więc wybierać pośród wielu różnych kształtów: prostych, przypominających małe garnuszki, baryłek, o szerszym lub węższym dnie, dwukolorowych bądź... na kółkach! Jesteśmy pewni, że znajdziesz tutaj idealną ceramikę reklamową dla swojej firmy. Efekt glamour? Mamy to. Klasyka podbijająca logo? Nie ma sprawy. A może nietypowa, specyficzna forma? Znajdziesz u nas więcej niż jedną!

Dla fanów klasy i elegancji

Reklamowy kubek ceramiczny z nadrukiem nie przypadnie do gustu każdemu. Dlatego w naszym asortymencie dostępne są również filiżanki wraz ze spodkami, a nawet z imbrykami. Trudno o lepszy przedmiot, który będzie sugerował klasykę, a nawet prestiż. Świetnie więc sprawdzi się w miejscach takich jak hotele. Będą dobrym wyborem również w przypadku koszów prezentowych.

Zawsze idealnie gorąca i pod ręką

Dobra kawa czy herbata nie musi być droga. Ta zrobiona w domu będzie idealnie pasować do naszych upodobań smakowych. Dobrze więc mieć ze sobą odpowiedni kubek, ale nie ceramiczny, tylko termiczny. To bardzo uniwersalny produkt reklamowy z nadrukiem. Niemal każdy z nas nie wyobraża sobie swojego poranka bez gorącego napoju, który można zabrać ze sobą, np. do pracy. Co więcej, wybierając go do akcji promocyjnej swojej marki możesz uzyskać długotrwały efekt, ponieważ ten produkt będzie reklamą w wielu miejscach publicznych.

Projekt gratis

Michałki w promocyjnych cenach

Krówki Reklamowe

krówka ekspresowa

Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów. Wprowadziliśmy możliwość zamówienia Krówek Reklamowych w super szybkim tempie. Gwarantujemy wysyłkę w przeciągu 72h od momentu potwierdzenie zamówienia.