• Krówkireklamowe  Krówki
  reklamowe

  Posiadamy duże doświadczenie w dystrybucji produktów reklamowych, dlatego możemy zaproponować naszym klientom najlepsze ceny i korzystne warunki współpracy.

 • KrówkiMleczne  Krówki
  Mleczne

  Charakteryzują się delikatnym aromatem, którego nigdy nie ma się dosyć. Z tego względu zyskały wielu miłośników zarówno wśród dzieci, jak i wśród dorosłych – nie ma osoby, która byłaby w stanie odmówić ich skosztowania.

  Czytaj Dalej...
 • KrówkiKakaowe  Krówki
  Kakaowe

  Mleko i kakao to doskonała kompozycja smaków. Własną, sprawdzoną przez dziesięciolecia recepturę krówek uzupełniliśmy niepowtarzalnym aromatem kakao.

  Czytaj Dalej...
 • 1
 • 2
 • 3

Krówki weselne

Szukasz idealnego podziękowania dla swoich gości z okazji świętowania z Wami tego wyjątkowego dnia? Krówki weselne to uniwersalny prezent, który pokochają wszyscy. W dniu ślubu każda Para Młoda jest wyjątkowa i roztacza niezwykłą aurę. To właśnie dzięki naszym personalizowanym gadżetom ten szczególny dzień będzie naprawdę wyjątkowy, w końcu – kto nie lubi słodyczy?

Krówki ślubne oraz ich opakowanie można zaprojektować w dowolny sposób. Do wyboru są dwa smaki: tradycyjny mleczny oraz kakaowy. Na opakowaniu mogą znaleźć się zarówno Wasze imiona, data uroczystości, a także coś, co jest jego motywem przewodnim jak sentencja czy po prostu grafika. Idealnie, jeżeli te cudowne słodkości będą pasowały stylistycznie i kolorystycznie do całej oprawy przyjęcia.

Do wszystkich projektów słodyczy weselnych podchodzimy indywidualnie i jesteśmy w stanie wykonać każdy projekt nawet zauważony u konkurencji. Niezależnie od tego, co ma się znaleźć na wykonywanym dla Was opakowaniu słodyczy gwarantujemy zachwyt gości i oryginalną pamiątkę po tym wyjątkowym dniu.


*minimalne zamówienie już od 3 kg

 
 
Powered by Phoca Gallery

Projekt gratis

Michałki w promocyjnych cenach

Krówki Reklamowe

krówka ekspresowa

Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów. Wprowadziliśmy możliwość zamówienia Krówek Reklamowych w super szybkim tempie. Gwarantujemy wysyłkę w przeciągu 72h od momentu potwierdzenie zamówienia.