• Krówkireklamowe  Krówki
  reklamowe

  Posiadamy duże doświadczenie w dystrybucji produktów reklamowych, dlatego możemy zaproponować naszym klientom najlepsze ceny i korzystne warunki współpracy.

  Czytaj Dalej...
 • KrówkiMleczne  Krówki
  Mleczne

  Charakteryzują się delikatnym aromatem, którego nigdy nie ma się dosyć. Z tego względu zyskały wielu miłośników zarówno wśród dzieci, jak i wśród dorosłych – nie ma osoby, która byłaby w stanie odmówić ich skosztowania.

  Czytaj Dalej...
 • KrówkiKakaowe  Krówki
  Kakaowe

  Mleko i kakao to doskonała kompozycja smaków. Własną, sprawdzoną przez dziesięciolecia recepturę krówek uzupełniliśmy niepowtarzalnym aromatem kakao.

  Czytaj Dalej...
 • 1
 • 2
 • 3

Krówki weselne

Szukasz idealnego podziękowania dla swoich gości ? Krówki weselne to uniwersalny prezent, który pokochają wszyscy. W dniu ślubu każda Para Młoda jest wyjątkowa i roztacza niezwykłą aurę. To właśnie dzięki naszym krówkom ten szczególny dzień będzie naprawdę wyjątkowy, w końcu – kto nie lubi krówek?
Opakowanie krówek można zaprojektować w dowolny sposób. Mogą to być Wasze imiona, data ślubu, a także coś, co jest jego motywem przewodnim. Idealnie, jeżeli te cudowne słodkości będą pasowały stylistycznie i kolorystycznie do całej oprawy. DO WSZYSTKICH PROJEKTÓW KRÓWEK ŚLUBNYCH PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE I JESTEŚMY WSTANIE WYKONAĆ KAŻDY PROJEKT NAWET ZAUWAŻONY U KONKURENCJI

*minimalne zamówienie już od 3 kg

 
 
Powered by Phoca Gallery

Krówki Reklamowe

krówka ekspresowa

Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów. Wprowadziliśmy możliwość zamówienia Krówek Reklamowych w super szybkim tempie. Gwarantujemy wysyłkę w przeciągu 72h od momentu potwierdzenie zamówienia.