• Krówkireklamowe  Krówki
  reklamowe

  Posiadamy duże doświadczenie w dystrybucji produktów reklamowych, dlatego możemy zaproponować naszym klientom najlepsze ceny i korzystne warunki współpracy.

 • KrówkiMleczne  Krówki
  Mleczne

  Charakteryzują się delikatnym aromatem, którego nigdy nie ma się dosyć. Z tego względu zyskały wielu miłośników zarówno wśród dzieci, jak i wśród dorosłych – nie ma osoby, która byłaby w stanie odmówić ich skosztowania.

  Czytaj Dalej...
 • KrówkiKakaowe  Krówki
  Kakaowe

  Mleko i kakao to doskonała kompozycja smaków. Własną, sprawdzoną przez dziesięciolecia recepturę krówek uzupełniliśmy niepowtarzalnym aromatem kakao.

  Czytaj Dalej...
 • 1
 • 2
 • 3

Lizaki z indywidualnym nadrukiem to zarówno apetyczny gadżet reklamowy, jak i idealny mały słodki prezent dla klientów, pracowników czy partnerów biznesowych. Pyszne słodycze mogą Państwo zamówić w opakowaniach wykonanych zgodnie z wymaganiami dotyczącymi koloru oraz innych detali typu: logo Państwa firmy, adres, telefon, faks i inne dowolnie wybrane informacje.

Dbając o honor cukierników, możemy Was zapewnić, że nie znajdziecie tam ani grama sztucznych składników, barwników czy konserwantów. Wszystkie nasze rarytasy wytwarzamy z wykorzystaniem tradycyjnych receptur a także naturalnych substancji, przy odrobinie wsparcia ze strony nowoczesnych technologii.

Smak: Truskawkowy, cytrynowy, zielone jabłuszko, pomarańczowy
Waga: ok. 11 g /szt.
Ilość szt. w 1 kg: 93 szt.
Wymiar etykiety: 28x28x28mm
Minimalne zamówienie: 100 sztuk
Okres przydatności do spożycia: 9 miesięcy
Możliwość foliowania folią błyszczącą
Cena od: 0,52 zł netto/sztuka

Projekt gratis

Michałki w promocyjnych cenach

Krówki Reklamowe

krówka ekspresowa

Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów. Wprowadziliśmy możliwość zamówienia Krówek Reklamowych w super szybkim tempie. Gwarantujemy wysyłkę w przeciągu 72h od momentu potwierdzenie zamówienia.