• Krówkireklamowe  Krówki
  reklamowe

  Posiadamy duże doświadczenie w dystrybucji produktów reklamowych, dlatego możemy zaproponować naszym klientom najlepsze ceny i korzystne warunki współpracy.

 • KrówkiMleczne  Krówki
  Mleczne

  Charakteryzują się delikatnym aromatem, którego nigdy nie ma się dosyć. Z tego względu zyskały wielu miłośników zarówno wśród dzieci, jak i wśród dorosłych – nie ma osoby, która byłaby w stanie odmówić ich skosztowania.

  Czytaj Dalej...
 • KrówkiKakaowe  Krówki
  Kakaowe

  Mleko i kakao to doskonała kompozycja smaków. Własną, sprawdzoną przez dziesięciolecia recepturę krówek uzupełniliśmy niepowtarzalnym aromatem kakao.

  Czytaj Dalej...
 • 1
 • 2
 • 3

Te słodycze od lat mają wielu wielbicieli. Za ich popularnością stoi specjalna receptura: orzechowo-kakaowe nadzienie, w którym ukryte są drobne kawałki orzeszków, okryte warstwą rozpływającej się w ustach czekolady. Nic dziwnego, że gdy wykładamy je na uroczystym stole, znikają z niego w okamgnieniu.

Michałki okolicznościowe - kiedy warto je zamówić?

Każda okazja, na którą musimy przygotować poczęstunek dla dużej grupy osób, to dobry powód, by zamówić garść tych przepysznych słodyczy. Możesz nimi poczęstować gości na chrzcie, komunii lub weselu, przynieść je do szkoły i do miejsca pracy, uświetnić nimi Dzień Matki, Dzień Ojca czy też Dzień Dziecka. Jeśli wiesz, że solenizant lub jubilat lubi zajadać się michałkami, zamów je na daną okoliczność i ciesz się uśmiechem na twarzy bliskiej Ci osoby.

Słodycze owijamy w personalizowane papierki, na których możemy umieścić nadruk, informacje o dacie i miejscu wydarzenia lub inny, wybrany przez Ciebie wzór. Będą więc miłą atrakcją każdego przyjęcia.

Projekt gratis

Michałki w promocyjnych cenach

Krówki Reklamowe

krówka ekspresowa

Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów. Wprowadziliśmy możliwość zamówienia Krówek Reklamowych w super szybkim tempie. Gwarantujemy wysyłkę w przeciągu 72h od momentu potwierdzenie zamówienia.