• Krówkireklamowe  Krówki
  reklamowe

  Posiadamy duże doświadczenie w dystrybucji produktów reklamowych, dlatego możemy zaproponować naszym klientom najlepsze ceny i korzystne warunki współpracy.

 • KrówkiMleczne  Krówki
  Mleczne

  Charakteryzują się delikatnym aromatem, którego nigdy nie ma się dosyć. Z tego względu zyskały wielu miłośników zarówno wśród dzieci, jak i wśród dorosłych – nie ma osoby, która byłaby w stanie odmówić ich skosztowania.

  Czytaj Dalej...
 • KrówkiKakaowe  Krówki
  Kakaowe

  Mleko i kakao to doskonała kompozycja smaków. Własną, sprawdzoną przez dziesięciolecia recepturę krówek uzupełniliśmy niepowtarzalnym aromatem kakao.

  Czytaj Dalej...
 • 1
 • 2
 • 3

Babki, makowce, mazurki, jajka, chrzan, żurek – pamiętaj, by na świątecznym stole znalazło się też miejsce na pyszne słodycze, jakimi są nasze krówki wielkanocne. Poczęstuj nimi swoich bliskich, podaruj je uczniom, klientom lub współpracownikom i dziel się smakowitą radością w ten wyjątkowy czas w roku.

Łakocie przygotowywane z sercem

Na każdym kroku dbamy o jakość naszych słodyczy, chcąc byś Ty i Twoi bliscy mogli się nimi w pełni delektować. Przede wszystkim nasze wyroby pozbawione są oleju palmowego – oparte są za to na wieloletniej recepturze z wykorzystaniem pełnowartościowego mleka i masła. Możesz wybierać pomiędzy dwoma smakami: mlecznym lub kakaowym. Poza walorami kulinarnymi przykładamy również wagę do tego, jak słodycze prezentują się wizualnie. Krówki na Wielkanoc mogą być owinięte w zaprojektowane przez Ciebie opakowania ze świątecznym obrazkiem lub życzeniami. Indywidualny projekt oczywiście wykonamy dla Ciebie gratis, a słodycze ręcznie zawiniemy w te niepowtarzalne opakowania.

Projekt gratis

Michałki w promocyjnych cenach

Krówki Reklamowe

krówka ekspresowa

Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów. Wprowadziliśmy możliwość zamówienia Krówek Reklamowych w super szybkim tempie. Gwarantujemy wysyłkę w przeciągu 72h od momentu potwierdzenie zamówienia.