• Krówkireklamowe  Krówki
  reklamowe

  Posiadamy duże doświadczenie w dystrybucji produktów reklamowych, dlatego możemy zaproponować naszym klientom najlepsze ceny i korzystne warunki współpracy.

 • KrówkiMleczne  Krówki
  Mleczne

  Charakteryzują się delikatnym aromatem, którego nigdy nie ma się dosyć. Z tego względu zyskały wielu miłośników zarówno wśród dzieci, jak i wśród dorosłych – nie ma osoby, która byłaby w stanie odmówić ich skosztowania.

  Czytaj Dalej...
 • KrówkiKakaowe  Krówki
  Kakaowe

  Mleko i kakao to doskonała kompozycja smaków. Własną, sprawdzoną przez dziesięciolecia recepturę krówek uzupełniliśmy niepowtarzalnym aromatem kakao.

  Czytaj Dalej...
 • 1
 • 2
 • 3

30 września – to właśnie w tym dniu zwykło obchodzić się święto starszych i młodszych mężczyzn. Dzień Chłopaka warto uświetnić słodyczami i przekąskami. Zachęcamy więc, by do domu, szkoły na uczelnię, czy też do miejsca pracy zamówić stos przepysznych krówek i poczęstować nimi wszystkich zainteresowanych.

Personalizowane krówki na Dzień Chłopaka

Opakowanie naszych słodyczy można zaprojektować według własnego pomysłu. Warto umieścić na nim datę święta, krótkie życzenia albo śmieszną grafikę. Jesteśmy w stanie wykonać wiele projektów opakowania, a Twój indywidualny pomysł zrealizujemy gratis. Personalizowane opakowanie sprawi, że słodycze te będą wyjątkowym podarunkiem i pamiątką z tego święta.

Składając zamówienie, możesz zdecydować się na jeden z dwóch smaków. Do wyboru oferujemy tradycyjną wersję mleczną, a także słodycze o smaku kakaowym. W procesie produkcji nie używamy oleju palmowego – korzystamy za to ze sprowadzonej przez lata receptury, która znalazła sobie już wielu miłośników pośród naszych Klientów. Poznaj ją i Ty!

Projekt gratis

Michałki w promocyjnych cenach

Krówki Reklamowe

krówka ekspresowa

Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów. Wprowadziliśmy możliwość zamówienia Krówek Reklamowych w super szybkim tempie. Gwarantujemy wysyłkę w przeciągu 72h od momentu potwierdzenie zamówienia.