• Krówkireklamowe  Krówki
  reklamowe

  Posiadamy duże doświadczenie w dystrybucji produktów reklamowych, dlatego możemy zaproponować naszym klientom najlepsze ceny i korzystne warunki współpracy.

  Czytaj Dalej...
 • KrówkiMleczne  Krówki
  Mleczne

  Charakteryzują się delikatnym aromatem, którego nigdy nie ma się dosyć. Z tego względu zyskały wielu miłośników zarówno wśród dzieci, jak i wśród dorosłych – nie ma osoby, która byłaby w stanie odmówić ich skosztowania.

  Czytaj Dalej...
 • KrówkiKakaowe  Krówki
  Kakaowe

  Mleko i kakao to doskonała kompozycja smaków. Własną, sprawdzoną przez dziesięciolecia recepturę krówek uzupełniliśmy niepowtarzalnym aromatem kakao.

  Czytaj Dalej...
 • 1
 • 2
 • 3

Krówki dla firm Historia naszych pysznych krówek zaczęła się w latach 60. ubiegłego wieku. Wtedy to brzeski Z.C “Cukrogal” wyprodukował pierwsze krówki, które szybko zyskały popularność. Do sukcesu marki przyczyniło się powierzenie receptury i procesu wytwarzania słodyczy doświadczonym specjalistom. Wypracowane wówczas standardy pracy i dbałość o walory smakowe słodyczy sprawiły, że marka na stałe wpisała się w tradycje cukiernicze na rynku polskim.


Receptury i bogate doświadczenie, pozyskane od poprzedników, pozwala dostarczać kolejnym pokoleniom odbiorców oraz firmom smaczne krówki w dobrze znanych opakowaniach. Utrzymanie wysokiej jakości wyrobów możliwe jest dzięki wdrożeniu w fabryce międzynarodowych standardów produkcji, potwierdzonych certyfikatami HACCP, GMP i GHP.


​Dziś tradycję wyrobów kontynuujemy i wprowadzamy nowy produkt reklamowy. Oferta krówek dla firm jako produkt promocji Państwa firmy. Proponujemy nasze słodycze reklamowe, krówki dla firm, na których umieszczamy logo Waszej działalności, a nawet grafikę. Zapewniamy idealne odwzorowanie oraz wyjątkową precyzję wykonania. Najbardziej liczy się jednak jakość, którą Państwu gwarantujemy.

Krówki Reklamowe

krówka ekspresowa

Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów. Wprowadziliśmy możliwość zamówienia Krówek Reklamowych w super szybkim tempie. Gwarantujemy wysyłkę w przeciągu 72h od momentu potwierdzenie zamówienia.