• Krówkireklamowe  Krówki
  reklamowe

  Posiadamy duże doświadczenie w dystrybucji produktów reklamowych, dlatego możemy zaproponować naszym klientom najlepsze ceny i korzystne warunki współpracy.

 • KrówkiMleczne  Krówki
  Mleczne

  Charakteryzują się delikatnym aromatem, którego nigdy nie ma się dosyć. Z tego względu zyskały wielu miłośników zarówno wśród dzieci, jak i wśród dorosłych – nie ma osoby, która byłaby w stanie odmówić ich skosztowania.

  Czytaj Dalej...
 • KrówkiKakaowe  Krówki
  Kakaowe

  Mleko i kakao to doskonała kompozycja smaków. Własną, sprawdzoną przez dziesięciolecia recepturę krówek uzupełniliśmy niepowtarzalnym aromatem kakao.

  Czytaj Dalej...
 • 1
 • 2
 • 3

Krówki dla firm Historia naszych pysznych krówek zaczęła się w latach 60. ubiegłego wieku. Wtedy to brzeski Z.C “Cukrogal” wyprodukował pierwsze krówki, które szybko zyskały popularność. Do sukcesu marki przyczyniło się powierzenie receptury i procesu wytwarzania słodyczy doświadczonym specjalistom. Wypracowane wówczas standardy pracy i dbałość o walory smakowe słodyczy sprawiły, że marka na stałe wpisała się w tradycje cukiernicze na rynku polskim.


Receptury i bogate doświadczenie, pozyskane od poprzedników, pozwala dostarczać kolejnym pokoleniom odbiorców oraz firmom smaczne krówki w dobrze znanych opakowaniach. Utrzymanie wysokiej jakości wyrobów możliwe jest dzięki wdrożeniu w fabryce międzynarodowych standardów produkcji, potwierdzonych certyfikatami HACCP, GMP i GHP.


​Dziś tradycję wyrobów kontynuujemy i wprowadzamy nowy produkt reklamowy. Oferta krówek dla firm jako produkt promocji Państwa firmy. Proponujemy nasze słodycze reklamowe, krówki dla firm, na których umieszczamy logo Waszej działalności, a nawet grafikę. Zapewniamy idealne odwzorowanie oraz wyjątkową precyzję wykonania. Najbardziej liczy się jednak jakość, którą Państwu gwarantujemy.

Projekt gratis

Michałki w promocyjnych cenach

Krówki Reklamowe

krówka ekspresowa

Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów. Wprowadziliśmy możliwość zamówienia Krówek Reklamowych w super szybkim tempie. Gwarantujemy wysyłkę w przeciągu 72h od momentu potwierdzenie zamówienia.